574 409 837

Meble na wymiar - od projektu do Wykonania

Meble kuchenne na wymiar, szafy wnękowe, zabudowy i inne projekty.

Meble na wymiar

Wykonując remont mieszkania często chcemy skorzystać również z unowocześnienia swojej kuchni lub zabudowy garderoby. Współpracujemy z firmą, która kompleksowo pomoże zaopatrzyć Państwa w nowe meble na wymiar Warszawa. Częstym działaniem jest wykonywanie kuchni na wymiar lub szafy na zamówienie podczas wykonywania usług wykończeniowych. 

Nasza firma pomaga sprostać wszelkim oczekiwaniom pomagając w Państwa planach.Meble na wymiar to przede wszystkim odpowiedni pomysł na zagospodarowanie wolnej przesteni, tak aby był praktyczny i efektowny w nowoczesnym wnętrzu. Wszystkie prace meblowe to konieczność pobrania dokładnych wymiarów, wybrania wymarzonych frontów i kolorystyki. Efektowna kuchnia na wymiar jest wizytówką każdego domu. Obecnie na rynku jest bardzo duża paleta kolorów i rodzajów frontów meblowych. Również istnieje duża ilość firm oferujących okucia meblowe do szafek i drzwi przesuwnych.Korzystając z usługi meble na wymiar trzeba liczyć się z oczekiwaniem kilku tygodni. 

Zobacz inne nasze usługi

Wysoka jakość wykonania mebli na wymiar

Korzystając z usługi meble na wymiar trzeba liczyć się z oczekiwaniem kilku tygodni. Wszystkie meble są wykonywane na specjalne Państwa życzenie i są wyjątkowe. Każda szafka i mebel jest wykonywany z zachowaniem wszelkich standardów pracy. Zapraszamy do korzystania z usług mebli na wymiar. Wystarczy zadzwonić i umówić się na niezobowiązujące spotkanie. Wykonujemy również pojedyńcze zabudowy takie jak szafy na wymiar, komody i zabudowy kuchenne do małych mieszkań. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z planowanymi pracami.