Remonty Warszawa

WYCEŃ REMONT 792882686


Wykończenia mieszkań

Wszystkie działania firmy radexremonty to przede wszystkim profesjonalne wykonania na każdym etapie pracy oraz kulturalna i miła obsługa, która sprawi, że będą Państwo spokojnie i bezstresowo oczekiwali na szczęśliwy finał naszej pracy. Wykonujemy pełny zakres usług takich jak wykończenie mieszkań Warszawa oraz usługi remontowe zgodne z Państwa oczekiwaniem. Remonty mieszkań i wykończenia wykonywaliśmy już niezliczoną ilość razy dlatego mogą Państwo liczyć na odpowiednie traktowanie i profesjonalizm na każdym kroku. 

Zapraszamy do korzystania z naszych prac osoby prywatne oraz firmy. Dysponujemy odpowiednimi umiejętnościami, których nabyliśmy na przestrzeni wielu lat doświadczeń podczas różnych prac remontowych. Wykończenie mieszkań jest dla nas przyjemnością i dlatego mogą Państwo liczyć na solidne wykonanie, dokładność i terminowe wykonywanie robót. Do naszych czynności należy między innymi malowanie ścian i sufitów, gładzie gipsowe, tynkowanie, wymiana elektryki, hydrauliki oraz wszelkiego rodzaju prace przygotowujące pod wykończenie. 

Sprawne wykończenie mieszkania to przede wszystkim odpowiednia organizacja pracy zanim rozpoczniemy remont na dobre. Z nami możesz spokojnie oczekiwać szczęśliwego zakończenia prac, gdyż staramy się wszystko dobrze przewidywać i wcześniej rozwiązywać potencjalne problemy. W naszej ofercie jest kompleksowe wykończenie mieszkania, dlatego powierzając nam remont możesz wyjechać na urlop lub w odwiedziny do swoich najbliższych, my zajmiemy się resztą. Pracujemy często w miejscach Gocław, Mokotów, Bemowo, Bielany, Włochy, Ursus, Ursynów, Ochota, Wola, Centrum, Targówek, Wesoła, Saska Kępa, Praga Północ, Wilanów, Praga Południe, Żoliborz, Wawer, Białołęka,  Rembertów, Śródmieście, Zielonka,  Legionowo, Ząbki, Józefosław, Łomianki, Marki, Józefów, Kobyłka, Otwock, .Indywidualne aranżacje


Wnętrza z projektu

 Stylowe łazienki