Remonty Warszawa

WYCEŃ REMONT 792882686


Remont łazienki

Firma radexremonty oferuje kompleksowy remont łazienki Warszawa. Nasza praca to wieloletnie doświadczenie. Dzięki czemu, możesz poczuć się bezpiecznie i powierzyć planowane prace fachowca, którzy są do Twojej dyspozycji, wykonają pracę a także odpowiedzą na każde nurtujące Cię pytanie związane z remontem. Wykonywaliśmy już dużo razy remont łazienki, dlatego oferujemy pełny zakres usług związany z wymianą hydrauliki, elektryki oraz białym montażem kończącym. 

Jednym z głównych działań jest układanie glazury i terakoty na co możesz liczyć w naszej firmie. Zapraszamy do korzystania z naszych usług wystarczy się umówić. Prace remontowe w mieszkaniach to przede wszystkim pył i kurz, dlatego polecamy wykonywać remont łazienki podczas nieobecności domowników np. wakcje. Dzięki odpowiedniemu zaplanowaniu prac, mogą Państwo po powrocie z wyjazdu, cieszyć się wykończoną łazienką i od razu korzystać z jej dobrodziejstw. W przypadku wykonywania prac podczas obecności, również jesteśmy w stanie zrealizować Państwa oczekiwania, ale wówczas prosimy o uzbrojenie się w trochę cierpliwości przyzwolenia na stukanie i pukanie podczas całego dnia pracy. Roboty wykonujemy terminowo i sprawnie, dlatego w niedługim czasie wszystko wróci do normalnego funkcjonowania.

Nasze łazienki po remoncie zostawiamy czyste i gotowe do zagospodarowania, częstym działaniem jest również podłączanie pralki zakupionej również z okazji remontu co jesteśmy w stanie również uczynić. Zapraszamy do korzystania z naszej pracy. Wystarczy się umówić telefonicznie na wycenę lub skorzystać z formularza mailowego. Wszystkie prace wykonują osoby z wieloletnim doświadczeniem i umiejętnościami na wysokim poziomie technicznym. Obsługujemy wszystkie dzielnice Warszawy Ursynów, Ursus, Śródmieście, Białołęka, Wesoła, Targówek, Wilanów, Gocław, Rembertów, Praga Południe, Bemowo, Praga Północ, Ochota, Wawer, Saska Kępa, Włochy, Mokotów, Centrum, Bielany, Żoliborz, Wola, Marki, Otwock, Legionowo, Łomianki, Józefosław, Kobyłka, Józefów, Zielonka, Ząbki.Ekskluzywne łazienki


Wanny z hydromasażem

Deszczownice

 Deszczownice